تاریخچه ی شرکت ایرانسل

تاریخچه ی شرکت ایرانسل

امروز در این پست قصد داریم تا تاریخچه ی مختصری از شرکت ایرانسل و نحوه ی ورود MTN به ایران برای شما شرح دهیم.

همانطور که می دانید ایرانسل شرکتی است که در تاریخ 6 آذر ماه 1385 پا به عرصه ی شرکت های ارائه دهنده سرویس های تلفن همراه نهاد این شرکت حاصل سرمایه گذاری مشترک دوشرکت گسترش الکترونیک ایران و ام تی ان آفریقای جنوبی بود.

شرکت گسترش الکترونیک ایران خود دارای دو سهامدار عمده با عنوان بنیاد مستضعفین انقلاب اسلامی و صنایع الکترونیک ایران می باشد.

%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%98-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%84.jpg

در ابتدا ایرانسل کار خود را در شهرهای تبریز، مشهد و تهران با ارائه سیم کارت های ایرانسل خود آغاز کرد. این شرکت موفق شد در سال 92 به عنوان بهترین اپراتور ایران انتخاب شود.

از جمله خدمات ایرانسل میتوان به خرید شارژ اینترنتی، انتقال شارژ، خرید کارت شارژ ایرانسل و ... اشاره کرد.

 

آموزش نحوه خرید شارژ ایرانسل

اپراتور ایرانسل روش های متعددی را برای تهیه شارژ در نظر گرفته؛ از جمله خرید اینترنتی، خرید با استفاده از کد های USSD، خرید از خودپرداز و دستگاه های کارت خوان و روش های متعدد دیگر .... .یکی از روش های پر طرفدار خرید شارژ ایرانسل به صورت اینترنتی است که با توجه به فراگیر شدن اینترنت این روش هم به یک روش آسان و کارامد تبدیل شده است.

رÙØ´ خرÛد Ø´Ø§Ø±Ú ÙستÙÛÙ

برای تهیه شارژ ایرانسل به صورت اینترنتی می توانید به روش زیر عمل کنید :

مراجعه به وبسایت ایتور و رفتن به قسمت خرید شارژ ایرانسل و انتخاب اپراتور مورد نظر که در این جا باید اپراتور ایرانسل انتخاب شود، سپس تکمیل مشخصات از قبیل شماره موبایل و ایمیل.

سپس درگاه پرداخت آنلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر روی دکمه پرداخت کلیک کنید تا به درگاه بانک متصل شوید. شما با وارد کردن شماره کارت و رمز اینترنتی خود میتوانید هزینه شارژ را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

بعد از تکمیل خرید به وبسایت ایتور باز خواهید گشت و میتوانید سیم کارت خود با استفاده از کد زیر و پین کد شارژی که هنگام خریداری دریافت کرده اید شارژ نمایید.


/ 0 نظر / 9 بازدید